Přednášky, školení, workshopy

„S Nikol jsme spolupracovali na projektu Podnikavé ženy. Hlavním tématem seminářů byl Potenciál sociálních sítí a Instagram prakticky. V rámci zpětných vazeb jsme dostali výborné hodnocení lektorky. Jako silnou stránku vnímáme obrovský zájem a přehled o sociálních sítích. Spolupráce s Nikolou byla naprosto profesionální a proto ji rádi doporučujeme.“.

Správa Facebooku, Instagramu

Pro dobrý chod restaurace je v dnešní době důležitá reklama na sociálních sítích. A jelikož musíme jako majitelé zařizovat spoustu věcí a času není mnoho, velmi vítám, když se těmto záležitostem může věnovat člověk, kterého jsme tím pověřili a ke kterému máme důvěru, že bude naši firmu prezentovat dle našich představ. Na spolupráci se slečnou Nikolou hodnotím pozitivně její nápady, z nichž usuzuji, že opravdu sleduje současné dění na Instagramu a Facebooku a má povědomí o tom, jak se to dělá i jinde a jaký je trend. Dále její samostatnost ve vypracování návrhu a při konečné realizaci po společném odsouhlasení. Také je velkou výhodou její jazyková vybavenost, co se týká anglického jazyka. Je schopná zrealizovat i kvalitní nafocení produktu a krátké video. Spolupráci se slečnou Nikolou Pilařovou doporučuji.

Romana Nahálková​
Prašád – restaurace pro zdraví Praha

Hledali jsme někoho zkušeného, kdo by zajistil obsah na Facebooku a Instagramu pro propagaci a prodej vstupenek YogaFest Zlín 2019. Niki byla naprosto samostatná a neuvěřitelně kreativní v tvoření poutavých příspěvků, které měly skvělý ohlas. Festival byl vyprodán ještě před zahájením. Děkujeme a vřele doporučujeme spolupráci. Můžete se na úspěch spolehnout!

Nikol měla na starosti kompletní správu mého Instagramu. Od grafických příspěvků, přes tvorbu textů až po příležitostné focení, pokud bylo potřeba. Vždy se dokázala nacítit na mé myšlenky a nápady pro příspěvky a s citem je přenést do slov. Nikol doporučuji jako důvěryhodnou a spolehlivou podporu, která ve spolupráci otevřená novým nápadům, pro všechny, kteří nemají prostor a čas řešit tuto stránku podnikání a chtějí se kvalitně prezentovat na sociálních sítích. Přirostly jsme si k srdci nejen pracovně, ale i v osobním životě. Jsem vděčná, že jsme se potkaly, mohly lépe poznat, a dokonce také prožít spoustu krásných lekcí jógy. Učíme se od sebe navzájem.

Konzultace

Hledala jsem pro svoje projekty šikovného marketéra. Na Nikču jsem narazila náhodou, teda spíše mi sama přišla, jak se říká, do cesty. A jsem za to ráda. Nikča je skvělá. Je nad věcí, dívá se na naše projekty s nadhledem a její strategie jsou komplexní, provázané. Nejvíce asi oceňuji její trpělivost. Respektuje mne i můj pracovní program. Jestli hledáte specialistu na sociální sítě, tak neváhejte a berte Nikču.
Alena Minxová
Akademie Vzdělávání Online